433MHZ 4 Klavišą Auto Automobilis Geležinkelių Kodas Vartų 433 Nuotolinio Valdymo popierinės kopijavimo aparatų matricos Gražus Universalus Garažo vartų Nuotolinio Valdymo Atidarytuvas Klonavimas
433MHZ 4 Klavišą Auto Automobilis Geležinkelių Kodas Vartų 433 Nuotolinio Valdymo popierinės kopijavimo aparatų matricos Gražus Universalus Garažo vartų Nuotolinio Valdymo Atidarytuvas Klonavimas
Sku: z823
(3 Atsiliepimai)
Nauja

€1.89 €3.77

Aprašymas:

Aprašymas:

Klonavimo mikroschemų tipų:

2260(PT2260,SC2260,LX2260,HX2260); 2262,(PT2262,SC2262,LX2262,HS2262,HX2262),PT2264,PT2240(LX2240),1527( EV1527,HS1527,HX1527 ),FP527,CS5211,SMC918,SMC926,AX5026,AX5326-3,AX5326-4,HT600,HT680,HT6207,HT6010,HT6012,HT6013,HT6014,HT12D, HT46F49E, PIC16F629,PIC16F630 ir pan.Skirtingų mikroschemų gamintojai turi skirtingų prefiksų chip model, kaip ilgai, kaip skaitmeninės dalis lustas gali būti tas pats modelis.

Pastaba:

Mes paprastai nerekomenduojame kopijuoti geležinkelių kodas lustas, nes yra daug neaiškumų, kai kopijuoti geležinkelių kodas chip.Kai kopijavimas geležinkelių kodas lustas, nuotolinio valdymo pultas, neįmanoma nustatyti, ar originalus nuotolinio valdymo lustas yra šifravimo lustas.Todėl mes nerekomenduojame kopijavimo geležinkelių kodas nuotolinio valdymo pultu.

Naudoti veiksmus:

1. Aišku kodas: dviem pirštais, tuo pačiu metu palaikykite atrakinimo mygtukas ir užrakinimo mygtuką; LED lemputė greitai mirksi 3 kartus per 2 sekundes; tegul vienas pirštų eiti (kita vertus, negali leiskite eiti), ir tada naudoti, laisvi pirštu greitai spustelėkite tris kartus laisvi mygtuką, kol LED lemputė mirksi greitai; du pirštus gali išsiskirti; tada paspauskite bet kurį vieną mygtuką nuotolinio valdymo; kai LED lemputė užgęsta, tai reiškia, aišku, kodas yra sėkmingai(keturi mygtukai visi tuščias); jei po to, kai jūs paspauskite bet kurį mygtuką nuotolinio valdymo, šviesos vis tiek, tai rodo, kad originalus kodas nebuvo pašalinta sėkmingai.Jums reikia naujo-aišku, ir tik sėkmingai kliringo kodas klonavimas gali būti sėkmingas.Jūs galite pakartotinai išvalyti ir klonas kodą.

2. Copy: kairėje atsižvelgiant originalus nuotolinio valdymo pultas, dešinėje atsižvelgiant mūsų klonuotų nuotolinio valdymo ir išlaikyti du nuotolinio valdymo taip arti, kaip įmanoma, paspauskite pirmą klavišai, du nuotolinio valdymo pulteliai, tuo pačiu laiku; apie 2 sekundes, LED lemputė pradės mirksėti greitai 2 kartus; po vieną sekundę, lemputė nuolat mirksi ir atleiskite savo pirštus; ir tada paspauskite klavišą, po studijų, atsižvelgiant nuolat, o tai reiškia, kad pirmasis pagrindinis kodas, originalus nuotolinio valdymo buvo nukopijuoti kitų nuotolinio valdymo; tas pats metodas gali būti naudojamas įjungti antras raktas, trečiosios pagrindinės...Jei kopija yra sėkmingas, nuotolinio valdymo funkcija yra ta pati kaip ir originalo atitikimo nuotolinio valdymo pultu.

3. Atkūrimas: Kai netyčia ištrinti kopiją nuotolinio valdymo kodą, galite vienu metu paspauskite kopijuoti nuotolinio valdymo apačioje du mygtukai, LED lemputės pradės mirksėti greitai, atleiskite, paspaudus bet kurį klavišą ar mygtuką, šviesos ilgas, tai, Nurodydama, kad kodo nuotolinio valdymo yra atkurtos.Prieš naudodami mūsų kopija, nuotolinio valdymo pultas, prašome įsitikinkite, kad pašalinti esamą kodą iš nuotolinio valdymo pulto.

4. Kaip susidoroti su situacija, kai kai kurie klavišai gali kontroliuoti, poilsio ir negali kontroliuoti?Galite naudoti aiškus ir atkūrimo operaciją, konkreti operacija yra taip:

(1) pirmasis aišku, kodas;

(2) po valymo kodą, kopijuoti pralaimėjo mygtuką dar kartą, ir nėra reikalo kopijuoti poilsio mygtukai;

(3) ir tada išvalyti kodą dar kartą;

(4) atkurti kodas; šiuo metu, originalius raktus, kad nebuvo sėkmingai nukopijuoti dabar taikomi nauji kodai, ir originalius raktus, kurie buvo sėkmingai nukopijuoti dabar saugomi.Jei nėra kopija, po antrojo egzemplioriaus klavišus, pakartokite aukščiau nurodytus veiksmus vėl ir vėl, kol visi raktai yra sėkmingai nukopijuoti.

Atsargumo priemonės:

1. Pasirinkite nuotolinio valdymo sąlyga: originalus nuotolinio valdymo funkcija yra normali, nuotolinio valdymo lustas yra tas pats, ar jie yra suderinami, nuotolinio valdymo pulto veikimo dažnis tas pats.

2. Nuotolinio valdymo pulte gali tik kopijuoti fiksuotojo kodas, mokytis kodas chip ir dalis vieno lusto nuotolinio valdymo (galima kopijuoti lusto modelis pamatyti copyable chip tipo).

3. Du-taip, nuotolinis valdymas, geležinkelių kodas nuotolinio valdymo, vieno lusto šifravimo programa, nuotolinis valdymas negali būti kopijuojami.Pavyzdžiui, HCS200, HCS201, HCS300, HCS301 ir pan.

4. Prieš kopijuojant nuotolinio valdymo, įsitikinkite, kad esamas kodo nuotolinio valdymo buvo išvalytas ir patikrinkite, ar kodas yra pašalinta sėkmingai.Priešingu atveju, jis negali būti kopijuojami.

5. Prašome užtikrinti, kad jūsų nuotolinio valdymo pultas turi pakankamai galios, kad atstumas tarp dviejų nuotolinio valdymo, tuo geriau!Jei kopija atstumas yra per arti pereiti prie skirtingų kampų, kopiją.Paspauskite ir laikykite nuspaudę mygtuką, originalus nuotolinio valdymo siunčia signalą visiškai normalu, ir tada paspauskite mygtuką nuotolinio valdymo pultelyje, norėdami užtikrinti, kad funkcija yra visiškai nukopijuotas.

Techniniai duomenys:

Modelis: LZ-090

Pakavimo metodas: hermetiškame

Darbinė įtampa: DC12V

Darbinė srovė: [email protected]

Spinduliuotės galia: 10 [email protected]

Perdavimo dažnis: 433MHZ

Perdavimo atstumas: 120-150M (atviroje vietovėje, jautrumą gauna minus 100dbm)

Kodavimo tipas: fiksuotas kodas, mokymosi kodas, geležinkelių kodas

Funkcijos: kopija, remote control/bandymo remote control/kopijuoti nuotolinio valdymo

Dydis: 5.8*3.0*1.3 cm

Svoris: 35 g

medžiaga: metalas

Naudojimo sritis:

Nuotolinio valdymo sistema yra plačiai naudojami, daugiausia naudojama nuotolinio valdymo kai kurių automobilių.Nuotolinio valdymo elektros ištraukiama durys, liftai, nuotolinis valdymas kliūčių, nuotolinio valdymo valcavimo durys, garažo vartai, stumdomos durys, nuotolinio valdymo pultas, LED apšvietimas,

Nuotolinio fejerverkai uždegimo sistema, nuotolinis lengvųjų automobilių durys, apsaugos nuo vagystės signalizacijos, elektros durys, signalizacija, MP3 motociklų signalizacija vagystės atveju ir pan.

Pakuotė:

1*Nuotolinio Valdymo

1*Instrukcija

Žymos: bft, 433 rf, ilgai nuotolinio valdymo popierinės kopijavimo aparatų matricos, 423 mhz nuotolinio valdymo pultas, garažo vartų nuotolinio valdiklio, kontrolės gražus, 433 MHz, 433 siųstuvas, 433mhz belaidžio nuotolinio valdymo geležinkelių kodas, mygtukas mikrojungiklis.

 • Paramos PROGRAMĄ: No
 • Sertifikavimo: Nėra
 • Pakuotė: Taip
 • Prekės Pavadinimas: centechia
 • Dažnis: 433 MHz
 • Belaidis Ryšys: RF
 • Modelio Numeris: M50 Dual režimu, pelės
 • Parama: Dropshipping
 • Kilmės: KN(Kilmės)
 • Naudoti: Elektriniai Durų, Jungiklis
 • Kanalas: 4

Panašūs produktai