Daugiafunkcis Laiko Fiksavimo Indą, Padėti Mesti Mobilųjį Telefoną Priklausomybės Pernelyg Rūkymo Tinkamai Kontroliuoti, Užkandžiai kitų Blogybių
Daugiafunkcis Laiko Fiksavimo Indą, Padėti Mesti Mobilųjį Telefoną Priklausomybės Pernelyg Rūkymo Tinkamai Kontroliuoti, Užkandžiai kitų Blogybių
Sku: z669
(0 Atsiliepimai)
Nauja

€28.90 €36.12

Aprašymas:

LAIKO VALDYMAS: * Prevencijos ir kontrolės, priklausomybės nuo mobiliojo telefono. * Užkirsti kelią pernelyg rūkymo. * Tinkamai kontroliuoti, užkandžiai. * Kontroliuoti vaikų žaislai ir gamepads. * Valdyti vaistus laiką.Kaip įdomus būdas kontroliuoti savo įpročių ir plėtoti gerus įpročius.LENGVA NAUDOTI: nereikia jokių sudėtingų operacijų, tiesiog nustatyti atrakinti laiko,Nustatyti laiką, užrakinti bet kada nuo 1 minutę ~ 999 valandų, 59 minučių, 59 sekundžių (maždaug iki 41 dienos).Po metu baigsis tai bus atrakinti automatiškai.Jums negali imtis nieko, o lauke užrakintas, prašome nustatyti laiko pagrįstai.PATVARUS: mobilusis telefonas yra saugus, pastatytas iš storos, tvirtos, aukštos kokybės, BPA free medžiagų, talpyklos sienos yra labai griežta.jis nebus atidaryti, Tai yra neįmanoma sunaikinti ranka, prašome nustatyti laiko pagrįstai.PASTABA: naudojant pirmą kartą, turite įdiegti 2 x AAA tipo baterijos (neįeina).Jei užrakinimo langas yra uždarytas arba užrakinti, kol baterija yra įdiegta, prašome prisijungti įkrovimo kabelį (yra).Kai ekranas yra įjungtas, paspauskite ir laikykite nuspaudę (H, M) avarinis atrakinimas.Be to, laikina užraktas laukelis neturi įkrovimo funkcija negalima imti ji, ji gali pažeisti užrakinti langą.PUIKI DOVANA: laikas, užraktas jar saugiai kelią išsiblaškęs telefonai nuo invazija vertingų šeima ir draugais metu.Puikus įrankis vykdyti tik ekrano kartų vaikams ar juokinga kamštukas dovanų idėja, kad draugas, kuris, atrodo, negalime įdėti savo telefoną žemyn.

Techniniai duomenys:

Medžiaga: ABS Dydis: 14.5*14.5*16.5 cm Svoris: 500g Maksimalus laiko nustatymas: 999 valandų, 59 minučių, 59 sekundžių Minimalų nustatymą laikas: 1 minutė Galia: 2* AAA baterijos (neįtraukta)

Šiltas Patarimai:

1. Laiko lauke yra naudojami tik siekiant padėti jums sukurti gerus įpročius, ne vagystės prevencija. 2. Pirmą kartą, turite įdiegti 2 x AAA tipo baterijos (neįeina).Jei užrakinimo langas yra uždarytas arba užrakinti, kol baterija yra įdiegta, prašome prisijungti įkrovimo kabelį (yra).Kai ekranas yra įjungtas, paspauskite ir laikykite nuspaudę (H, M) avarinis atrakinimas. 3. Pakeiskite baterijas, kai jums rasti LCD monitorių fuzziness. 4. Produktas neturi įkrovimo funkcija negalima imti ji, ji gali pažeisti užrakinti langą. 5. Produktas pagamintas iš ABS, prašome atkreipti dėmesį į kritimo.Laikyti atokiau nuo vandens ir ugnies.

Paketą Sudarė: 1 * laiko fiksavimo dėžė, 1* USB kabelis

Žymos: fiksavimo atveju, telefonai priklausomybės, mažas bako užraktas, laiko fiksavimo, time plastic lock, mobilieji telefonai paaugliai, Laiko Fiksavimo Bakas, mobilieji telefonai ausinių, skaitmeninis laiko fiksavimas, bench vice.

  • dydis: 14.5*14.5*16.5cm
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Spalvos Pavadinimas: juoda
  • Galia: 2* AAA baterijos (neįtraukta)
  • Medžiaga: ABS

Panašūs produktai