Interjeras - mus nuolatos supanti aplinka, kuri arba mums artima, arba ne. Pagrindinis mano tikslas kuriant Jūsų interjerą, kad jis maksimaliai atitiktų Jūsų lūkesčius, kad savo asmeninėje erdvėje pailsėtumėte ir atgautumėte jėgas, o jei Jūsų noruose - įspūdingas ir ryškus interjeras - neabejokite, jis ir bus paliekantis įspūdį, nepamirštamas ir turintis savitą nuotaiką.

Svarbiausia, kad interjere derėtų estetika ir patogumas, kad nereikėtų tarnauti savo namams, kad viskas būtų išdėstyta patogiai ir kartu namai alsuotų jaukumu ir stilingumu, o visuomeninė erdvė stebintų ne tik funkcionalumu, bet ir pritraukiančia žvilgsnį suderintų spalvų, medžiagų bei interjero detalių visuma. Išgirsti iš užsakovo, kad jis labai patenkintas sukurtu interjeru, yra didžiausias įvertinimas, nes kuri ne sau, kuri būsto šeimininkui, kad jis turėtų SAVO interjerą, artimą širdžiai, tokį, apie kokį ir svajojo.

O gal Jums reikia tik patarimo atnaujinant būstą ar tiesiog vieną jo erdvę - nuoširdi ir naudinga konsultacija padės rasti tinkamiausius sprendimus, pasirinkti labiausiai tinkančias konkrečiu atveju apdailos medžiagas ar interjero detales.
Tereikia panorėti ir Jūsų interjeras bus pats gražiausias!Su pagarba,
Živilė Selevė